Świetny pomysł na prezent dla każdego

Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu znalazł się w sytuacji braku pomysłu na prezent. Zapewne każdy otrzymał też prezent zupełnie nietrafiony, taki który nam się nie spodobał i wylądował w szafie albo został przekazany komuś innemu. Obecnie kupić można niemal wszystko – a jednak czasem zupełnie nie wiadomo, co wywołałoby uśmiech na twarzy obdarowywanego. Wiele osób twierdzi, że dobry prezent jest przede wszystkim praktyczny – to racja jednak oprócz tej ważnej cechy upominek powinien być indywidualny – co uczyni go unikatowym i wyróżni spośród innych, “standardowych” podarków. Co zatem kupić? Dobrym pomysłem będzie haftowany ręcznik.

Prezent na każdą okazję

Każdy rok przynosi nam wiele okazji do dawania upominków – wystarczy wspomnieć urodziny czy imieniny bliskich nam osób, święta okolicznościowe takie jak Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Ojca, rocznice ślubu czy wesele, na które jesteśmy zaproszeni. Ręczniki z haftem mają tę ważną zaletę, że są personalizowane – zatem możemy zamówić ręcznik z konkretną dedykacją (np. “Kochanej Mamie”), ważną datą (data ślubu czy urodzin) lub jakimś śmiesznym tekstem. Tutaj ogranicza nas już tylko nasza wyobraźnia. Taki upominek z pewnością ucieszy każdą obdarowywaną osobę przede wszystkim dlatego, że jest indywidualny i przeznaczony tylko dla niej. Świadczy o pamięci i serdecznym uczuciu obdarowującego – a także o tym, że zamawiając haftowany ręcznik zadał sobie trud, nie idąc na łatwiznę w wyborze upominku. Jest to prezent niebanalny, atrakcyjny jak również praktyczny. Jako artykuł wysokiej jakości będzie służył przez długi czas, zawsze wywołując uśmiech na twarzy i przypominając miłe wspomnienia.

Upominek od firmy

Prowadzisz firmę i chcesz się wyróżnić? Planujesz obdarować swych Klientów drobnym upominkiem a jednocześnie zawsze przywołać pozytywne skojarzenie z Twoim biznesem? A może chcesz podziękować swoim pracownikom i pokazać, że są dla Ciebie ważni? Nic prostszego! Ręczniki z haftem to wspaniały pomysł na reklamę firmy. Możliwość personalizacji, wykonania konkretnego napisu (nazwa lub slogan reklamowy) a nawet logo przedsiębiorstwa czyni ręcznik prezentem idealnym dla kontrahentów, klientów i partnerów. Może być upominkiem dla pracowników na przykład z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub na rocznicę powstania firmy. Ręcznik taki powinien obowiązkowo znaleźć się na wyposażeniu łazienki w hotelu, pensjonacie czy domu wczasowym – może też stanowić świetny upominek dla gości, którzy korzystając z niego w domu zawsze będą myśleć o miłym wypoczynku i wrócą kolejnego roku.

Gadżet, który zmieni wystrój

Żadna łazienka nie może obyć się bez ręczników. Widzimy je wszędzie, korzystamy z nich każdego dnia. Stylowy i wyróżniający się ręcznik będzie stanowił znakomite uzupełnienie wystroju każdej łazienki – zarówno tej urządzonej w stylu klasycznym jak i nowocześnie. Wzbudzi zainteresowanie domowników i gości. Przywoła miłe wspomnienia i będzie nam służył przez lata. Taka ozdoba w łazience zaspokoi gust nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Podobno lepiej jest dawać niż dostawać – skoro już chcemy kupić komuś prezent postarajmy się by był on nietypowy, trafiony i sprawił prawdziwą radość. Haftowany ręcznik to dobry wybór.