Profesjonalna firma piorąca wykładziny biurowe w Warszawie i okolicach

Specjalistyczne pranie wykładzin realizowane przez przeszkolonych specjalistów mających wiedzę z zakresu chemii oraz rozpoznawania tkanin możesz zamówić z dojazdem do swojego domu lub biura w Warszawie. Tkaniny rozłożone na podłodze to bardzo powszechny widok w naszym kraju. Nie ma w tym nic dziwnego, jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Wykładzina dywanowa sprawdza się w sypialni, salonie czy nawet pokoju dziecięcym. Dzięki systematycznemu praniu jesteś w stanie zachować jej właściwości na bardzo długo.

Co jednak grozi wykładzinie dywanowej, która jest mocno zaniedbana? Przede wszystkim pogarszają się jej właściwości wizualne. Tkanina traci swój kolor, blaknie na skutek promieniowania UV, często pojawiają się również różnego rodzaju plamy oraz przebarwienia, które są wynikiem użytkowania.

Szczególnie dzieci oraz zwierzęta domowe potrafią w sposób bardzo skuteczny spowodować przebarwienie materiału. Najtrudniejsze plamy to te spowodowane przez napoje oraz tłuste lub słodkie posiłki. Przebarwienia po kawie czy winie są bardzo ciężkie do usunięcia. Receptą na zabrudzenia jest firma piorąca wykładziny biurowe w Warszawie.

Jakie korzyści niesie ze sobą profesjonalne pranie wykładziny?

Na sam początek przyjrzyjmy się korzyściom, które wynikają ze specjalistycznego czyszczenia wykładzin. Jeżeli będziesz regularnie korzystać z pomocy fachowców, jesteś w stanie uzyskać wszystkie zalety z poniższej listy. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że coraz więcej osób decyduje się na zamawianie specjalistycznego prania wykładzin.

Usługa umożliwia osiągnięcie bardzo satysfakcjonujących rezultatów. Twoja wykładzina będzie czysta i pachnąca. Usuniesz uciążliwe plamy, a tkanina znów stanie się prawdziwą ozdobą Twojego salonu, sypialni lub biura.

Pranie metodą ekstrakcyjną pozwala wyeliminować drobnoustroje, które mnożą się w głęboko zalegającym brudzie. Pozbywając się zanieczyszczeń z głębokich warstw tkaniny, jesteś w stanie usunąć roztocza oraz bakterie, zagrażające zdrowiu domowników oraz pracowników.

Jakość powietrza jest bardzo istotna. Nieprzyjemny zapach potrafi skutecznie zniechęcić potencjalnych klientów lub gości. Wykonując profesjonalne pranie, możesz bardzo szybko pozbyć się nieprzyjemnego aromatu.

Dobrze przeszkolony pracownik będzie w stanie dobrać najlepsze środki czystości do Twojej wykładziny. Dzięki temu nie tylko uda Ci się uzyskać czystość, ale również długotrwałą ochronę. Tkanina będzie bardziej odporna na działanie promieniowania UV oraz na nadmierne wchłanianie zanieczyszczeń.

Komfort klienta

Usługa cieszy się coraz większą popularnością w mieście Warszawa, ponieważ jest dostosowana do potrzeb indywidualnego klienta. Cały proces realizowany jest w Twoim domu lub biurze. Pozwala to całkowicie wyeliminować problem przewozu wykładzin wielkowymiarowych. Wiąże się to również z minimalizacją kosztów, które musi ponieść klient.

Pranie metodą ekstrakcyjną nie zajmuje dużo czasu, dzięki zastosowaniu nowoczesnych szorowarek, które umożliwiają kilkukrotne skrócenie czasu prania względem klasycznych metod prania. Ręczne szorowanie wykładziny jest procesem bardzo męczącym dodatkowo zupełnie nieefektywnym w stosunku do nowoczesnych metod prania.

Przebieg procesu czyszczenia

Firma piorąca wykładziny biurowe realizuje zlecenie krok po kroku. Proces czyszczenie metodą ekstrakcyjną złożony jest z kilku następujących po sobie etapów. Tą metodą można również wykonać pranie sofy lub kanapy:

  1. Przyjazd wykwalifikowanego pracownika firmy – przeszkolony fachowiec przyjeżdża wraz z całym sprzętem do lokalizacji w Warszawie.
  2. Przygotowanie powierzchni oraz rozpoznanie – specjalista rozpoczyna od przygotowania przestrzeni, która jest mu niezbędna do pracy. Pracownik wykorzystuje swoją wiedzę oraz doświadczenie nabyte poprzez praktykę i ocenia stopień zabrudzenia, a następnie rozpoznaje materiał, dzięki czemu dobiera odpowiedni środek chemiczny.
  3. Odkurzanie całej powierzchni – przed rozprowadzeniem środków chemicznych z tkaniny usuwane są wszelkie suche zanieczyszczenia. Włosy, okruchy oraz piasek znacznie przyspieszają proces przecierania się materiału.
  4. Rozprowadzenie odpowiednich detergentów – środki czystości zostają rozprowadzone po wykładzinie. Jeden zostaje naniesiony na całą powierzchnię, jego rolą jest rozpuszczanie zalegającego w głębokich warstwach brudu, drugi to natomiast odplamiacz, który zostaje nałożony wyłącznie na uporczywe plamy.
  5. Szorowanie oraz odsysanie wilgoci – ostatnim krokiem jest wykorzystanie zaawansowanych szorowarek do usunięcia rozpuszczonego zabrudzenia. Odsysanie wilgoci znacznie przyspiesza cały proces schnięcia.

Firma piorąca wykładziny biurowe i dywanowe

Przedsiębiorcy działający w Warszawie doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotną rolę odgrywa odpowiednia prezencja. Biuro jest to swoista wizytówka całej działalności. Bardziej rygorystyczni klienci zwracają sporą uwagę na to, w jakim stanie znajduje się biuro. Brudna i wydzielająca nieprzyjemny zapach wykładzina może bardzo skutecznie zniechęcić potencjalnego klienta.

Z tego powodu przedsiębiorcy coraz częściej wybierają usługi profesjonalnych firm sprzątających. Nowoczesna technologia w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem pozwala osiągnąć świetne wyniki w krótkim czasie. Cechą, którą szczególnie cenią sobie przedsiębiorcy, jest elastyczność, z tego powodu możesz zamówić pranie na każdy termin.

Jeżeli Twoje biuro jest zamknięte w weekendy, to właśnie to jest najlepszy czas na dokładne wypranie całej wykładziny. Jeżeli dysponujesz wielkimi powierzchniami, do zlecenia przyjedzie kilku pracowników, aby maksymalnie skrócić czas realizacji usługi.

Ile wynosi cena dojazdu specjalisty pod wskazany adres w Warszawie?

Dojazd do Twojego mieszkania lub biura jest całkowicie darmowy. Nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów związanych z dojazdem.

Ile czasu schnie wykładzina po praniu metodą ekstrakcyjną?

Pranie metodą ekstrakcyjną zakończone jest odsysaniem wilgoci, dzięki czemu czas schnięcia zostaje skrócony do około 8 godzin. W okresie letnim oraz wiosennym ze względu na wysoką temperaturą czas ten może być jeszcze krótszy.

Ile kosztuje czyszczenie wykładziny?

Koszt prania wykładziny dywanowej uzależniony jest od jej powierzchni. Im więcej wykładziny masz w swoim domu lub biurze tym, niższy koszt prania. Ceny zaczynają się już od około 6 zł za metr kwadratowy.