Proste i sprawdzone sposoby, na wykonanie oryginalnych dekoracji ze słoików.

Delikatne dekoracje, są bardzo porządane, ze względu na możliwość dopasowania ich do każdego wnętrza. Im bardziej delikatne, i zbliżone do naturalnego wyglądu, tym lepiej, dlatego przygotowaliśmy poradnik, jak samodzielnie, wykonać przepiękne dekoracje.

Ręcznie wykonane dekoracje, które odmienia każde wnętrze. Sprawdź, jak wykonać ozdobny słoik diy.

W każdym domu, znajdziemy chociaż jeden, nieużywany słoik, który można zamienić w oryginalną dekorację. Sposobem, na wykonanie przepięknej, pasującej do każdego wnętrza dekoracji, jest makrama.
Proste, ozdobne supły, zamienią zwykły słoik, w wyjątkową dekoracje. Do wykonania makramowego świecznika, potrzebny jest bawełniany sznurek, w dowolnym kolorze oraz słoik. Stosując przeplatankę, w parę chwil, powstanie wyjątkowy świecznik. Można postawić go na stole, czy komodzie, lub doczepić sznurek, by wykonać wiszący świecznik. Tak przygotowana dekoracja, wymaga tylko włożenia świeczki, oraz jej odpalenia, by zamieniała się w wyjątkową dekorację dom u.

Do jakiego wnętrza, nadają się makramowe świeczniki?

Świecznik doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, urządzonych w stylu klasycznym, holenderskim a nawet skandynawskim. Delikatne kolory, oraz wyjątkowy wzór, nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, dlatego warto wykonać świecznik samodzielnie, by cieszyć się wyjątkowym wnętrzem

Ozdobny słoik diy, Czyli coś z niczego.

Oprócz makramowego świecznika, istnieje wiele sposobów, na wykonanie oryginalnych dekoracji. Jedną z nich, jest wiszący kwietnik, na małe rośliny. Do wykonania kwietnika, wystarczy słoik, sznurek oraz dekoracyjne kamyczki.
Jak wykonać kwietnik? Do słoika wystarczy wsypać dekoracyjne kamyczki, włożyć niewielką doniczkę z kwiatem oraz przymocowaną sznurek, za pomocą którego, zawiesiły kwiatek w dowolnym miejscu. Wykonanie własnoręcznie zrobionego kwietnika, nie stanowi dużo czasu, oraz jest bardzo proste. Tego typu kwietniki, można wykonać w wielu kolorach, które sprawia, że będzie on pasował do każdego wnętrza.